Káble a konektory porovnanie ceny

TP-LINK TL-ANT2408CL

TP-LINK TL-ANT2408CL

K čemu slouží tento produkt Vnitřní stolní všesměrová anténa TL-ANT2408CL pracuje v pásmu 2,4–2,5 GHz a poskytuje výkon 8 dBi, čímž výrazně rozšiřuje bezdrátové pokrytí a zajišťuje větší výkon bezdrátové sítě. Anténa je vybavena kolíkovým konektorem RP-SMA, který zaručuje širší kompatibilitu s většinou bezdrátových zařízení. Pokud svou wifi anténu nahradíte anténou TL-ANT2408CL, výrazně zvýšíte dosah a sílu signálu wifi. Tato kvalitní všesměrová anténa funguje jako přímá náhrada antény, která je standardní součástí směrovače nebo přístupového bodu. Protože je všesměrová, nevyžaduje žádné zaměřování – odesílá a přijímá »

Apple Mini DisplayPort to VGA Adapter

Apple Mini DisplayPort to VGA Adapter

Mini DisplayPort to VGA Adapter Vám umožňuje připojit standardní analogový monitor, projektor nebo LCD, který má VGA konektor nebo kabel do počítače Mac s Mini DisplayPortem. Redukce . Praktická redukce pro uživatele notebooků Apple, která umožní spojení notebooku s externím zobrazovacím zařízením (LCD, projektor apod.), které má konektor VGA (D-Sub 15 pin). Můžete tak pracovat v pokročilejších módech zobrazování, obraz klonovat, rozšířit si plochu, anebo jen prostě využívat služeb většího LCD monitoru.Parametry a specifikace:Kompatibilní zařízení:iMacMacBook, MacBook Pro, MacBook AirMac MiniKonektory:1 x Mini DisplayPort1 »

Apple Lightning to Micro

Apple Lightning to Micro

Možnosti propojení Output interface USB 2.0 Interní ne Slot ExpressCard ne Typ CardBus PCMCIA slotu ne Počet USB 2.0 portů 1 Konektor(y) 1 x Lightning, 1 x USB Barva Barva bílá Other features Technologie propojení kabelový Kompatibilita iPhone 5 iPod touch 5th gen iPod nano 7th gen Redukce . Redukční adaptér s konektorem Apple Lightning poslouží pro připojení microUSB kabelu. Redukce umožní připojení kabelu pro synchronizaci a nabíjení mobilního zařízení. Adaptér je kompatibilní s iPhone, iPad nebo iPod.Parametry a specifikace:Rozhraní:microUSBLightningUrčeno »

Hama Hama 43512 HDMI

Hama Hama 43512 HDMI

Disky Verbatim DVDR/RW využívají technologii MKM/Verbatim, která zajišťuje, že každá nahrávka bude v té nejvyšší kvalitě. Díky vývojovému středisku společnosti Mitsubishi Chemical a silné spolupráci s výrobci jednotek je zajištěna široká kompatibilita disků Verbatim, které tak jsou ideálním řešením pro sdílení počítačových dat, domácích videí, fotografií a hudby. Od evropské jedničky* v oblasti zapisovatelných médií SCCG CD/DVDR '03 - '09.Profesionální optická média Verbatim splňují přísnější specifikace, než jsou standardy jejich patřičných subjektů. Přísnější specifikace zajišťují vyšší kompatibilitu se »

Apple Lightning to 30-pin Adapter

Apple Lightning to 30-pin Adapter

Možnosti propojení Interní ne Konektor(y) 1 x Lightning, 1 x 30-pin Barva Barva bílá Other features Technologie propojení kabelový Kompatibilita iPhone 5 iPod touch 5th gen iPod nano 7th gen Lightning to 30-pin Adapter Adaptér pre pripojenie zariadení s Lightning konektorom k príslušenstvu 30-pinovým Dock konektorom. Podporuje tiež výstup analógového audia, USB audia, synchronizáciu, nabíjanie. Nepodporuje video výstup. Kompatibilné s iPhone 5, iPod touch 5. generácie, iPod nano 7. generácie Redukce . Jedná se o obousměrně konstruovaný adaptér, jež umožňuje připojit 30pinové doplňky k »

OEM výrobce Kabel 250V/16A prodlužovací přívod/spojka 10m

OEM výrobce Kabel 250V/16A prodlužovací přívod/spojka 10m

Kabel . Klasický prodlužovací přívod elektrické energie 230 V s jednou zásuvkou. Je vyvedený v bílé barvě a jeho délka činí deset metrů. Parametry a specifikace: Napětí: 230 V Proud: 10 A Konektory: 1x zásuvka / 1x zástrčka Délka: 10 m

PremiumCord UTP RJ45

PremiumCord UTP RJ45

Síťový kabel UTP kategorie 5e v délce 10m.

OEM výrobce Kabel 250V/16A prodlužovací přívod/spojka 20m

OEM výrobce Kabel 250V/16A prodlužovací přívod/spojka 20m

Kabel . Prodlužovací kabel 230V v délce 20 metrů v oranžové barvě. Vhodný všude, kde stávající kabel je příliš krátký.Parametry a specifikace:Typ:prodlužovací 230 VDélka:20 mBarva:oranžový

OEM výrobce Kabel 250V/16A prodlužovací přívod/spojka 30m

OEM výrobce Kabel 250V/16A prodlužovací přívod/spojka 30m

Kabel . Prodlužovací kabel 230V v délce 30 metrů v oranžové barvě. Vhodný všude, kde stávající kabel je příliš krátký.Parametry a specifikace:Typ:prodlužovací 230 VDélka:30 mBarva:oranžový

OEM LC-SC 50/125 µm MM,15m

OEM LC-SC 50/125 µm MM,15m

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,15m OptickýpatchkabelduplexLC-SC50/125µmMM,15m

Sencor SPC 9

Sencor SPC 9

Predlžovací prívod Model: SPC 9 Dĺžka: 5 m Počet zásuviek: 4 Priemer vodiče: 3 x 1,0 mm

OEM výrobce Kabel 250V/10A prodlužovací přívod 2m, 6 zásuvek, s vypínačem

OEM výrobce Kabel 250V/10A prodlužovací přívod 2m, 6 zásuvek, s vypínačem

Praktický prodlužovací kabel s 6 zásuvkami. Na kabelu naleznete také centrální vypínač pro snadné a rychlé odpojení spotřebičů od elektrické sítě. * délka kabelu 2m * počet zásuvek 6 * centrální vypínač * baleno v PE sáčku se závěsným systémem * 250 V max 10A Praktickýprodlužovacíkabels6zásuvkami.Nakabelunaleznetetakécentrálnívypínačprosnadnéarychléodpojeníspotřebičůodelektrickésítě. *délkakabelu2m *početzásuvek6 *centrálnívypínač *balenovPEsáčkusezávěsnýmsystémem *250Vmax10A Kabel . Klasický prodlužovací kabel bez přepěťové ochrany. Obsahuje vypínač a 6 zásuvek. Délka kabelu 2 metry.

PremiumCord USB 2.0, A-B, 1m

PremiumCord USB 2.0, A-B, 1m

* kabel USB A-B přípojný * délka 1m * certifikováno pro USB2.0(1.5/12/480MBps) * pro připojení zařízení (tiskárna, skener...) *kabelUSBA-Bpřípojný *délka1m *certifikovánoproUSB2.0(1.5/12/480MBps) *propřipojenízařízení(tiskárna,skener...)

OEM LC-LC, 50/125 um MM, 5m

OEM LC-LC, 50/125 um MM, 5m

Typ produktu: Optický kabel Patchcord 50/125 duplex Typ: LC-ST Délka kabelu: 5m

Sencor SPC 51

Sencor SPC 51

Prodlužovací přívod - délka: 50 m - počet zásuvek: 4 - průměr vodiče: 3 x 1,5mm - vypínač: ne predlžovací prívod Model: SPC 51 Dĺžka: 50 m Počet zásuviek: 4 Priemer vodiča: 3 x 1,5 mm Predlžovací prívod, 4 zásuvky, dĺžka 50 m, čierny, bubon

OEM výrobce Kabel 250V/10A prodlužovací přívod 3m, 6 zásuvek, s vypínačem

OEM výrobce Kabel 250V/10A prodlužovací přívod 3m, 6 zásuvek, s vypínačem

Praktický prodlužovací kabel s 6 zásuvkami. Na kabelu naleznete také centrální vypínač pro snadné a rychlé odpojení spotřebičů od elektrické sítě. * délka kabelu 3m * počet zásuvek 6 * centrální vypínač * baleno v PE sáčku se závěsným systémem * 250 V max 10A Praktickýprodlužovacíkabels6zásuvkami.Nakabelunaleznetetakécentrálnívypínačprosnadnéarychléodpojeníspotřebičůodelektrickésítě. *délkakabelu3m *početzásuvek6 *centrálnívypínač *balenovPEsáčkusezávěsnýmsystémem *250Vmax10A Kabel . Klasický prodlužovací kabel bez přepěťové ochrany. Obsahuje vypínač a 6 zásuvek. Délka kabelu 3 metry.

OEM LC-ST, 50/125um MM, 5m

OEM LC-ST, 50/125um MM, 5m

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 5m

BELKIN PATCH STP CAT6 stíněný 3m modrý

BELKIN PATCH STP CAT6 stíněný 3m modrý

Belkin kabel PATCH STP CAT6 stíněný 3m modrý, bulk Snagless snagless - se speciální ochranou konektoru proti vylomení aretace konektoru. Type of Cable: Category 6 Type of Shielding: STP (foil shielded) Type of Connector: Snagless Moulded RJ45 Copper gauge: 24 AWG Cable Jacket: PVC Colour: Blue 50-micron gold plated connector contacts ensure reliable connection and data transfer Premium snagless-type molding to protect the RJ45 connector. TIA/EIA 568B and ISO/IEC 11801 compliant. Performance tested to 500 Mhz. Exceeds the performance requirement of Category 6.

OEM LC-ST 62,5/125 µm MM,2m

OEM LC-ST 62,5/125 µm MM,2m

Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,2m OptickýpatchkabelduplexLC-ST62,5/125µmMM,2m

ATEN 2L-5202P

ATEN 2L-5202P

Kabel propojovací, k CS 12xx - PS/2, 2m (kp1208-2p) . Speciální kabel pro připojení klientského počítače k datovému přepínači. Sdružuje v sobě kabel pro klávesnici, myš a grafickou kartu, připojení k přepínači je realizováno jediným SPHD-15 konektorem.Konektory:1x SPHD-15 pro připojení k přepínači2x PS/2 + 1x VGA D-Sub pro připojení k počítačiDélka kabelu:2 mUrčeno pro modely:CS-72A, CS-74A, ACS-1208A, ACS-1216A, ACS-1208AL/ACS-1216AL, CS-1208DL/CS-1216DL, CL-1208/CL-1216, CL-1200, CL-1758, CE-252L/R, CS-231 ATEN KVM sdružený kabel k CS-12xx, PS/2, 2m - PS/2 provedení kabelu - sdružený kabel (jeden svazek) - vhodné pro »


1 2 3 4111 112 113

Porovnanie ceny - lacné Káble a konektory zo spoľahlivých internetových obchodov. Káble a konektory aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.