Káble a konektory porovnanie ceny

DeLock 82699

DeLock 82699

Adaptér DisplayPort mini samec na Displayport samec This 3,0m Displayport cable enables you to connect e.g. a monitor with Displayport connector to a Mac Book with Displayport mini interface. Specification • Connector: Displayport mini male > Displayport male • Data transfer rate: up to 10.8Gb/s • Resolution max: WQXGA (2560x1600), QXGA (2048x1536) • Connectors gold-plated • Cable length: 3,0m System requirement • a free Displayport mini port Package • Delock poly bag

Adaptér Digitus adaptér HDMI A samec / DVI(24+5) samice, černo/šedý

Adaptér Digitus adaptér HDMI A samec / DVI(24+5) samice, černo/šedý

HDMI Adaptér Type A - DVI-I (24+5) černý/šedý, plastový, samec/samice, HDMI 1,3, zlacené kontakty S tímto adaptérem připojíte HDMI zařízení typu A za pomoci DVI kabelu.

  • Full HD, Dual Link
  • Konektor 1: Zástrčka HDMI typu a
  • Konektor 2: Zásuvka DVI-I, (24+5)
  • HDTV standard: 1080p
  • Max. HDTV rozlišení: 1920 x 1200 pixelů, 60 Hz
  • Provedení: Lisovaný adaptér
  • Stínění: jedoduché stínění
  • Povrch konektoru: niklovaný
  • Barva konektoru: černá
  • Balení: sáček

OEM výrobce Kabel 250V/16A prodlužovací přívod/spojka 5m

OEM výrobce Kabel 250V/16A prodlužovací přívod/spojka 5m

Kabel . Klasický prodlužovací přívod elektrické energie 230 V s jednou zásuvkou. Je vyvedený v bílé barvě a jeho délka činí pět metrů. Parametry a specifikace: Napětí: 230 V Proud: 16 A Konektory: 1x zásuvka / 1x zástrčka Délka: 5 m Prodlužovací přívod 230V - jednozásuvka. * barva: bílá * 250V, 16A * baleno po 1ks * průřez vodiče 3x1mm2 * závěs s EAN kodem * 1x zásuvka / zástrčka * délka 5m

Apple Mini DisplayPort to DVI Adapter

Apple Mini DisplayPort to DVI Adapter

Redukce . Praktická redukce pro uživatele notebooků Apple, která umožní spojení notebooku s externím zobrazovacím zařízením (LCD, projektor apod.), které má konektor DVI (DVI-D). Můžete tak pracovat v pokročilejších módech zobrazování, obraz klonovat, rozšířit si plochu, anebo jen prostě využívat služeb většího LCD monitoru.Parametry a specifikace:Kompatibilní zařízení:iMacMacBook, MacBook Pro, MacBook AirMac MiniKonektory:1 x Mini DisplayPort1 x DVI-D (pouze digitální)Poznámka: Jelikož se jedná o redukci, je délka kabelu menší, a je proto doporučeno použít propojovací DVI kabel od monitoru.Upozornění: Od 10.10.2008 »

OEM výrobce Napájecí kabel prodlužovací 1m (k PC)

OEM výrobce Napájecí kabel prodlužovací 1m (k PC)

Kabel . Prodlužovací napájecí kabel k monitoru nebo počítači nebo k připojení napájení monitoru do počítače. Standardní přístrojová zásuvka-zástrčka, 230 V, třížilový. Délka kabelu 1 metr. 

DIGITUS AK-340305-030-W

DIGITUS AK-340305-030-W

DisplayPort adaptérový kabel, mini DP - DVI(24+1), M/M, 3.0 m, kompatibilní s DP 1.1a, UL, CE, bílý S tímto digitálním HD kabelem snadno připojíte MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, iMac, Mac mini a Mac Pro k monitoru (LCD/TFT), LED nebo plazmové TV s DVI konektorem apod. Digital Full HD, Dual Link Konektor 1: Mini DP, plug Konektor 2: DVI-D, (24+1), plug DisplayPort standard: DisplayPort 1.1a UL certifikace: UL20276 Kápě: formovaná Stínění: »

Apple Mini DisplayPort to DVI Adapter

Apple Mini DisplayPort to DVI Adapter

Mini DisplayPort to DVI Adapter je určen pro připojení k digitálnímu monitoru jako je 20 nebo 23 palcový Apple Film Displej, který obsahuje DVI konektor. Kompatibilní pouze s počítače Mac Mini s DisplayPortem. Praktická redukce pro uživatele notebooků Apple,která umožní spojení notebooku s externímzobrazovacím zařízením (LCD, projektor apod.),které má konektor VGA (D-Sub 15 pin). Můžete takpracovat v pokročilejších módech zobrazování,obraz klonovat, rozšířit si plochu, anebo jenprostě využívat služeb většího LCD monitoru.*Kompatibilní zařízení: Apple iMac, Apple MacBook,MacBook Pro, MacBook Air, Apple Mac Mini*Konektory: 1 »

OEM výrobce Kabel 250V/16A prodlužovací přívod/spojka 10m

OEM výrobce Kabel 250V/16A prodlužovací přívod/spojka 10m

Kabel . Klasický prodlužovací přívod elektrické energie 230 V s jednou zásuvkou. Je vyvedený v bílé barvě a jeho délka činí deset metrů. Parametry a specifikace: Napětí: 230 V Proud: 10 A Konektory: 1x zásuvka / 1x zástrčka Délka: 10 m

OEM výrobce Kabel 250V/16A prodlužovací přívod/spojka 20m

OEM výrobce Kabel 250V/16A prodlužovací přívod/spojka 20m

Kabel . Prodlužovací kabel 230V v délce 20 metrů v oranžové barvě. Vhodný všude, kde stávající kabel je příliš krátký.Parametry a specifikace:Typ:prodlužovací 230 VDélka:20 mBarva:oranžový

OEM výrobce Kabel 250V/16A prodlužovací přívod/spojka 30m

OEM výrobce Kabel 250V/16A prodlužovací přívod/spojka 30m

Kabel . Prodlužovací kabel 230V v délce 30 metrů v oranžové barvě. Vhodný všude, kde stávající kabel je příliš krátký.Parametry a specifikace:Typ:prodlužovací 230 VDélka:30 mBarva:oranžový

OEM výrobce Kabel 250V/10A prodlužovací přívod 10m, 4 zásuvky, s vypínačem

OEM výrobce Kabel 250V/10A prodlužovací přívod 10m, 4 zásuvky, s vypínačem

Kabel . Klasický prodlužovací přívod elektrické energie 230 V opatřený čtyřmi zásuvkami. Jeho součástí je také praktický centrální vypínač pro snadné a rychlé odpojení od elektrické sítě. Přívod je vyvedený v bílé barvě a jeho délka činí deset metrů. Parametry a specifikace:Napětí: 230 VProud: 10 AKonektory: 4x zásuvka / 1x zástrčkaDélka: 10 mCentrální vypínač

ATEN 2L-1605P

ATEN 2L-1605P

Sdružený kabel pro KVM ATEN CS-128A, CS-228, CS-428, CS-1004, CS-1008, CS-1016 *PS/2 provedení kabelu *sdružený kabel (jeden svazek) *vhodné pro úsporu místa, přehlednost *délka 5m Konektory *Canon třířadý 15p Male + mini DIN Male + mini DIN Male- *Canon 25p Male SdruženýkabelproKVMATENCS-128A,CS-228,CS-428,CS-1004,CS-1008,CS-1016 *PS/2provedeníkabelu *sdruženýkabel(jedensvazek) *vhodnéproúsporumísta,přehlednost *délka5m Konektory *Canontřířadý15pMale+miniDINMale+miniDINMale- *Canon25pMale

OEM výrobce Kabel 250V/10A prodlužovací přívod 2m, 6 zásuvek, s vypínačem

OEM výrobce Kabel 250V/10A prodlužovací přívod 2m, 6 zásuvek, s vypínačem

Praktický prodlužovací kabel s 6 zásuvkami. Na kabelu naleznete také centrální vypínač pro snadné a rychlé odpojení spotřebičů od elektrické sítě. * délka kabelu 2m * počet zásuvek 6 * centrální vypínač * baleno v PE sáčku se závěsným systémem * 250 V max 10A Praktickýprodlužovacíkabels6zásuvkami.Nakabelunaleznetetakécentrálnívypínačprosnadnéarychléodpojeníspotřebičůodelektrickésítě. *délkakabelu2m *početzásuvek6 *centrálnívypínač *balenovPEsáčkusezávěsnýmsystémem *250Vmax10A Kabel . Klasický prodlužovací kabel bez přepěťové ochrany. Obsahuje vypínač a 6 zásuvek. Délka kabelu 2 metry.

OEM výrobce Kabel 250V/10A prodlužovací přívod 3m, 6 zásuvek, s vypínačem

OEM výrobce Kabel 250V/10A prodlužovací přívod 3m, 6 zásuvek, s vypínačem

Praktický prodlužovací kabel s 6 zásuvkami. Na kabelu naleznete také centrální vypínač pro snadné a rychlé odpojení spotřebičů od elektrické sítě. * délka kabelu 3m * počet zásuvek 6 * centrální vypínač * baleno v PE sáčku se závěsným systémem * 250 V max 10A Praktickýprodlužovacíkabels6zásuvkami.Nakabelunaleznetetakécentrálnívypínačprosnadnéarychléodpojeníspotřebičůodelektrickésítě. *délkakabelu3m *početzásuvek6 *centrálnívypínač *balenovPEsáčkusezávěsnýmsystémem *250Vmax10A Kabel . Klasický prodlužovací kabel bez přepěťové ochrany. Obsahuje vypínač a 6 zásuvek. Délka kabelu 3 metry.

ATEN 2L-5202P

ATEN 2L-5202P

Kabel propojovací, k CS 12xx - PS/2, 2m (kp1208-2p) . Speciální kabel pro připojení klientského počítače k datovému přepínači. Sdružuje v sobě kabel pro klávesnici, myš a grafickou kartu, připojení k přepínači je realizováno jediným SPHD-15 konektorem.Konektory:1x SPHD-15 pro připojení k přepínači2x PS/2 + 1x VGA D-Sub pro připojení k počítačiDélka kabelu:2 mUrčeno pro modely:CS-72A, CS-74A, ACS-1208A, ACS-1216A, ACS-1208AL/ACS-1216AL, CS-1208DL/CS-1216DL, CL-1208/CL-1216, CL-1200, CL-1758, CE-252L/R, CS-231 ATEN KVM sdružený kabel k CS-12xx, PS/2, 2m - PS/2 provedení kabelu - sdružený kabel (jeden svazek) - vhodné pro »

ATEN 2L-5203P

ATEN 2L-5203P

Kabel propojovací, k CS 12xx - PS/2, 3m (kp1208-3p) . Speciální kabel pro připojení klientského počítače k datovému přepínači. Sdružuje v sobě kabel pro klávesnici, myš a grafickou kartu, připojení k přepínači je realizováno jediným SPHD-15 konektorem.Konektory:1x SPHD-15 pro připojení k přepínači2x PS/2 + 1x VGA D-Sub pro připojení k počítačiDélka kabelu:3 mUrčeno pro modely:CS-72A, CS-74A, ACS-1208A, ACS-1216A, ACS-1208AL/ACS-1216AL, CS-1208DL/CS-1216DL, CL-1208/CL-1216, CL-1200, CL-1758, CE-252L/R, CS-231 ATEN KVM sdružený kabel k CS-12xx, PS/2, 3m - PS/2 provedení kabelu - sdružený kabel (jeden svazek) - vhodné pro »

OEM USB 2.0 prodlužovací 5m A-A aktivní černý

OEM USB 2.0 prodlužovací 5m A-A aktivní černý

Kabel . Speciální aktivní prodlužovací kabel s konektory USB-A zásuvka - USB-A zástrčka a délkou 5 metrů. Pracuje na stejném principu jako USB HUB a zesiluje průchozí signály, díky tomu lze dosáhnout celkové délky kabeláže až 25 metrů (s použitím 5 aktivních kabelů). Kabel je plně certifikován pro standard USB 2.0 a je vhodný i pro citlivá zařízení jako jsou pevné disky, kapesní počítače, databanky a podoboně. Parametry a specifikace: Konektory: USB-A zásuvka/ USB-A zástrčkaDélka kabelu: 5 metrů Barva: ČernáProvozní teplota: 0 - 40°C

OEM ST-ST 62,5/125 um MM,1m

OEM ST-ST 62,5/125 um MM,1m

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125 um MM,1m

Digitus Fiber Optic Patch LC to LC Multimode 50/125 µ Duplex 7m

Digitus Fiber Optic Patch LC to LC Multimode 50/125 µ Duplex 7m

Fiber Optic Patch Cable, LC to LC, Multimode 50/125 µ, Duplex, Length 7M LC to LC male Ethernet up to 1 Gbit, fiber class OM 2 Individually packaged, with test report 50/125µ fiber Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozm

TP-LINK TL-ANT2408CL

TP-LINK TL-ANT2408CL

K čemu slouží tento produkt Vnitřní stolní všesměrová anténa TL-ANT2408CL pracuje v pásmu 2,4–2,5 GHz a poskytuje výkon 8 dBi, čímž výrazně rozšiřuje bezdrátové pokrytí a zajišťuje větší výkon bezdrátové sítě. Anténa je vybavena kolíkovým konektorem RP-SMA, který zaručuje širší kompatibilitu s většinou bezdrátových zařízení. Pokud svou wifi anténu nahradíte anténou TL-ANT2408CL, výrazně zvýšíte dosah a sílu signálu wifi. Tato kvalitní všesměrová anténa funguje jako přímá náhrada antény, která je standardní součástí směrovače nebo přístupového bodu. Protože je všesměrová, nevyžaduje žádné zaměřování – odesílá a přijímá »


1 2 3 4111 112 113

Porovnanie ceny - lacné Káble a konektory zo spoľahlivých internetových obchodov. Káble a konektory aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.